UAB „Ventensis“ ruošia: A1. A2. A. B. BE. C. CE. ir D kategorijas, taip pat 95 kodo mokymo kursai. Vairavimo mokyklos filialai:  Tauragė, Šilalė,  Kretinga

 

 


A1 kategorija

Motociklai, kurių variklių darbinis tūris didesnis kaip 50 cm3, bet ne didesnis kaip 125 cm3 ir galia neviršija 11 kW, o galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,1 kW/kg, taip pat triračiai, kurių galia ne didesnė kaip 15 kW.


Atliekamas teorinis mokymas ir praktinis privalomų dešimties pravažiavimų mokymas. Kursų trukmė iki 6 savaičių. Vairuoti šios kategorijos transporto priemones gali mokytis asmenys turintys 16 metų.

Kaina:  203 Eur.


A2 kategorija

Motociklai, kurių galia ne didesnė kaip 35 kW, galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,2 kW/kg ir kurie nėra kilę iš daugiau kaip du kartus galingesnės transporto priemonės.


Atliekamas teorinis mokymas ir praktinis privalomų dešimties pravažiavimų mokymas. Kursų trukmė iki 6 savaičių. Vairuoti šios kategorijos transporto priemones gali mokytis asmenys turintys 18 metų.

Kaina:  203 Eur.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

A kategorija

Triračiai, kurių galia didesnė kaip 15 kW, ir motociklai su šonine priekaba arba be jos, kurių darbinis tūris yra didesnis kaip 125 cm3.

 

Atliekamas teorinis mokymas ir praktinis privalomų dešimties pravažiavimų mokymas. Kursų trukmė iki 6 savaičių. Norint įgyti teisę vairuoti A kategorijos motociklus, reikia turėti dvejų metų A2 kategorijos transporto priemonių stažą. Reikalavimas turėti dvejų metų A2 kategorijos transporto priemonių vairavimo stažą netaikomas 24 metų sulaukusiems asmenims. Minimalus amžius nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti A kategoriją - 20 metų, o triračius nuo 21 metų.

Kaina: 203 Eur.


B kategorija

Lengvieji automobiliai kurių masė ne didesnė kaip 3,5t.

Kursų metu mokoma teorijos ir praktinio vairavimo. Praktinio vairavimo pamokos vyksta mokinių pasirinktu laiku. Kompiuterių klasėje analogiška VĮ „Regitra“ valstybinio egzamino laikymo programa. Praktiniam mokymui naudojami VW Golf, HYUNDAI i30, Toyota Auris  automobiliai. Už kursus galima mokėti dalimis. Kursų trukmė iki 6 savaičių. Vairuoti B kategorijos transporto priemones gali mokintis ne mažiau kaip 17 metų turintys asmenys.

 

Kaina: TAURAGĖ-350 e.

 


BE kategorija

Prie B kategorijos transporto priemonių kabinama priekaba kurios masė didesne kaip 750kg., tačiau šio junginio didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3500 kg.

Kursų metu atliekamas teorinis ir praktinis mokymas. Kursų trukmė iki 6 savaičių. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti - 18 metų.

Kaina: 260 Eur.


C kategorija

Krovininiai automobiliai kurių masė didesnė kaip 3,5t.

Kursų metu atliekamas teorijos ir praktinis mokymas. Kursų trukmė iki 6 savaičių. Šios kategorijos gali mokytis ne jaunesni kaip 21 metų asmenys.

Kaina: 500 Eur.


CE kategorija

Priekaba virš 750kg prie C kategorijos transporto priemonių.

Kursų metu atliekamas teorinis ir praktinis mokymas. Kursų trukmė iki 6 savaičių. Šios kategorijos gali mokytis asmenys ne jaunesni kaip 21 metų.

Kaina: 500 Eur.


D kategorija

Autobusai.

Kursų metu atliekamas teorinis ir praktinis mokymas. Kursų trukmė iki 6 savaičių. Vairuoti šios kategorijos transporto priemones gali mokytis ne jaunesni kaip 24 metų asmenys.

Kaina: 500 Eur.


C+CE

  • C+CE kategorija - krovininiai automobiliai kurių masė didesnė kaip 3,5t., ir priekaba virš 750kg prie C kategorijos transporto priemonių.
  •  

Kursų metu atliekamas teorinis ir praktinis mokymas. Kursų trukmė iki 6 savaičių. Šios kategorijos gali mokytis asmenys ne jaunesni kaip 21 metų.

 

Kaina: 900 Eur.

_________________________________________________________________________________________________________________________________

C+CE + "95 kodas"

  • C+CE kategorija - krovininiai automobiliai kurių masė didesnė kaip 3,5t., ir priekaba virš 750kg prie C kategorijos transporto priemonių.
  •  

Kursų metu atliekamas teorinis ir praktinis mokymas (trukmė iki 6 savaičių) + 150 valandų pradinės profesinės kvalifikacijos kursai (trukmė 1 mėnuo). Šios kategorijos gali mokytis asmenys ne jaunesni kaip 21 metų.

 

Kaina: 1300 Eur.

 

Naujų grupių sudarymo laikai

Tauragė Renkama Nauja Grupė, Vasario 25d. ir 27d 16h
Šilalė Renkama Nauja Grupė
Kretinga Renkama Nauja Grupė

B, BE ( lengvieji automobiliai )

B/BE kategorija (17/19 metų) - automobiliai, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3 500 kg.

A1,A2, A (motociklai )

A1/A2/A kategorijos - (16/24 metų) - motociklai (su šonine priekaba arba be jos)

C, CE, D (Automobiliai > 3500 kg)

C,CE/D kategorijos (21/24 metų) - automobiliai, skirti vežti krovinius ar keleivius.  

Klausimai?

Rašykite su klausimais ventensis.taurage@gmail.com arba skambinkite telefonu  +370 682 120 08

Norėdami užsiregistuoti į vairavimo kursus skambinkite telefonu +370 682 120 08 arba rašykite elektroninį laišką adresu: ventensis.taurage@gmail.com( laiške turėsite nurodyti: Vardą, Pavardę, ąsmens kodą, telefono numerį, kategoriją kurią norite mokintis, bei vairavimo mokyklos filialą, kuriame lankysite kursus.)

Plačiau