UAB „Ventensis“ vairavimo mokyklai, Valstybinė kelių transporto inspekcija prie Susisiekimo ministerijos 2012 m. gegužės 17 d. suteikė mokyklai teisę organizuoti ir vykdyti motorinių transporto priemonių vairuotojų, kuriems buvo atimta teisė vairuoti dėl Kelių eismo taisyklių (toliau – KET) pažeidimų papildomą mokymą, bei Pradedančiųjų vairuotojų mokymą. Papildomo vairavimo mokymo centras (toliau - PVMC) randasi Dariaus ir Girėno g. 7 Tauragė ir Šventosios g. 4B Kretinga

 

         PVMC vairuotojai turės individualiai su mokymo įstaiigos psichologu analizuoti padarytą KET pažeidimą, išklaustyti mokymo įstaigos vairuotojų mokytojo vedamą teorijos kursą,bei psicologo vedamą psichologijos kursą. Motorinių transporto priemonių pradedantieji vairuotojai ir vairuotojai, kuriems buvo atimta teisė vairuoti dėl KET pažeidimų, su mokymo įstaigos vairavimo instruktoriumi turės atlikti praktinio saugaus, ekonoimiško ir ekologiško vairavimo mokymą B kategorijos transporto priemone. Pradedantysis vairuotojas ir vairuotojas, kuriam atimta teisė vairuoti, norėdamas užbaigti papildomą vairuotojų mokymą, privalės išlaikyti žinių patikrinimo testą. Pradedančiųjų vairuotojų ir vairuotojų, kuriems atimta teisė vairuoti, teorijos ir psichologijos kursų, praktinio saugumo, ekonomiško ir ekologiško vairavimo mokymo metu bus daromas vaizdo ir garso įrašas.

 

         Atvykstant į mokymo įstaigą, reikia turėti:

        1. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumenta;

        2. Įsigaliojusį teismo sprendimą arba policijos nutarimą, kuriuo remiantis buvo taikyta administracinė atsakomybė.

        3. Galiojančią vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą.

         4. Vairuotojo pažymėjimą, išskyrus kai buvo atimta teisė vairuoti.

        

         Papildomo vairavimo mokymo centro darbo laikas: Šeštadieniais  830 - 1400 .

 

         Informacija ir registracija nuo pirmadienio iki penktadienio: 800 - 170tel. +37068212008 taip pat adresu Dariaus ir Girėno 7, Tauragė (DnB NORD banko kieme, vairavimo mokyklos 2 aukšte).

         Informacija ir registracija Kretingoje tel.+37061162152 arba  +37060610852

 

 

 

 

Naujų grupių sudarymo laikai

Tauragė Renkama Nauja Grupė
Šilalė Renkama Nauja Grupė
Kretinga Renkama Nauja Grupė

B, BE ( lengvieji automobiliai )

B/BE kategorija (17/19 metų) - automobiliai, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3 500 kg.

A1,A2, A (motociklai )

A1/A2/A kategorijos - (16/24 metų) - motociklai (su šonine priekaba arba be jos)

C, CE, D (Automobiliai > 3500 kg)

C,CE/D kategorijos (21/24 metų) - automobiliai, skirti vežti krovinius ar keleivius.  

Klausimai?

Rašykite su klausimais ventensis.taurage@gmail.com arba skambinkite telefonu  +370 682 120 08

Norėdami užsiregistuoti į vairavimo kursus skambinkite telefonu +370 682 120 08 arba rašykite elektroninį laišką adresu: ventensis.taurage@gmail.com( laiške turėsite nurodyti: Vardą, Pavardę, ąsmens kodą, telefono numerį, kategoriją kurią norite mokintis, bei vairavimo mokyklos filialą, kuriame lankysite kursus.)

Plačiau